DOUBLE CACIB NITRA 10.2.-11.2.2018

Naše rodinka má za sebou krásný výstavní víkend na Slovensku. Dvoudenní výstava v Nitře byla plná super zažitků a setkání s přáteli a jejich miláčky, našimi nejmilejšími dogátky.

rozhodčí: Milan Krinke (Česká rep.) a Erika Szokol (Maďarsko)

Náš domácí reprezentant byl pouze jeden a sice CICERO PRETORIAN DOG, který posbíral celkem 2x CAC a 2x res.CACIB a díky těmto výsledkům si dodělal titul SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY.

Dále ovšem naší chovatelskou stanici zastupovali další naše miminečka pod vedením svých milujících pánečků, kterým se výstavně také velice dařilo!!! Štěňátkovská princezna DIDIANA PRETORIAN DOG – získala ocenění 2x VN1 a dodělala si tak titul SLOVENSKÝ ŠAMPION ŠTĚŇAT a její dva bráškové DEXION a DRUSUS získali známku N1 a VN1. Třešinkou na dortu bylo získání slovenského ŠAMPIONA pro Cicerovu sestřičku COTTU PRETORIAN DOG – po obrdžení 2xCAC, 2x res.CACIB.

Sobotní setkání u našich slovenských přátel, s báječnou atmosférou a famózní večeří bylo také velice příjemné zpestření víkendu!!!

A nedělní zastávka v Malackách cestou domů v chovatelské stanici BADAN SLOVAKIA, kde proběhlo mazlící odpoledne s jejich nádhernými štěňátky bylo moc krásné zakončení našeho víkendu.

Těšíme se na další taková super setkání!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *